کد خبر : ۵۷۵۰۲
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خبرداد:
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: به منظور رفاه حال شهروندان به ویژه دانش‌آموختگان ۱۵۰ دستگاه ون به ناوگان تاکسیرانی افزوده می‌شود.
به گزارش خودروکار -  محسن هرمزی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال قریب به ۳۰ کیلومتر به طول خطوط مترو پایتخت اضافه خواهد شد همچنین ۲۱ کیلومتر مربوط به پرند، ۶ کیلومتر خط ۶ و حدود ۲ کیلومتر هم مربوط به خط ۷ مترو است.

به گفته وی، بنا داریم که خط ۶ را با تکمیل این ۶ کیلومتر روز سی ام شهریور راه بیندازیم همچنین سه ایستگاه آن بهره برداری و ۲ ایستگاه عبوری خواهد بود.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص کارت بلیت دانش آموزان و دانشجویان در مهرماه نیز توضیح داد: دانش آموزان با کارت شناسایی به صورت رایگان می‌توانند از اتوبوس و مترو استفاده کنند.

وی با بیان اینکه احداث خطوط مترو بدون پیش نیازهایی مانند برق بیهوده است و امکان سرویس دهی منظم نخواهیم داشت، افزود: خط ۶ مترو تهران در طراحی اش سه پست برق دارد که امروز اولین پست برق با ظرفیت ۵۰ مگاوات راه اندازه شد در ادامه یک پست برق در انتهای سال و پست دیگر در سال آینده افتتاح می شود. با این پست، برق پایدار در خط شش خواهیم داشت.

هرمزی گفت: کار احداث در خط ۶ مترو تا پایان سال تمام خواهد شد همچنین ایستگاه های میدان خراسان، ۱۷ شهریور، سربازو نجات اللهی امسال طبق برنامه انجام و تا پایان سال تحویل مردم می شود.

۵ ایستگاه مترو تهران در مرحله بهره‌برداری/ نحوه خدمات اتوبوسرانی در مهرماه اعلام شد
تهران به ۵۰۰ کیلومتر مسیر تونلی و ۳۰۰ ایستگاه مترو نیاز دارد/تست موفقیت‌آمیز واگن ملی
ورود ۱۵۰ دستگاه ون به ناوگان تاکسیرانی پایتخت

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: احداث تراموا را در تهران پیگیری کردیم و با کمک وزارت دفاع در سال جاری به نتایج خوبی می رسیم مسائل کلی انجام شده و به مساله طراحی بعد از تایید و مساعدت شورای شهر و ترافیک وارد خواهیم شد.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه افتتاح پست برق محور جنوبی خط ۶ متروی تهران خاطرنشان کرد: ایستگاه میدان کتاب آخر این ماه افتتاح می‌شود و در حال حاضر در مراحل انجام تست‌های نهایی است همچنین ۶ کیلومتر محور شمال غربی خط ۶ هم ۲۷ شهریور زیر بار تست گرم می‌رود.

وی تاکید کرد: مراحل عملیاتی ایستگاه میدان کتاب تمام شده و موضوع سیگنالینگ آن باقی مانده است.

انعقاد قرارداد جدید برای تامین اتوبوس تهران

هرمزی با بیان اینکه مجموعه خدمات مهرماه شهرداری تهران حول محور حمل و نقل است ادامه داد: در این راستا ۶ رام قطار اورهال شده است. یک رام دی سی و پنج رام ای سی. همچنین اتوبوس های جدید و بازسازی شده وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهد شد که ۹۷ دستگاه اتوبوس جزو اتوبوس‌هایی است که در ایام اربعین مورد استفاده قرار گرفت.
برچسب ها: شهرداری
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران