کد خبر : ۵۷۴۶۱
تاریخ انتشار : ۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ۲ دستگاه خودروی تویوتا و مرسدس بنز قاچاق به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال از یک پارکینگ خانگی در شهرستان بندرعباس توقیف شد.
به گزارش خودروکار -  از پایگاه پلیس هرمزگان، سردار علی اکبر جاویدان روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با اشراف اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود و پس از کسب خبری مبنی بر وجود خودرو خارجی قاچاق در پارکینگ مسکونی واقع در بندرعباس، پیگیری موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران با هماهنگی قضایی برای پیگیری موضوع به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از محل یک دستگاه خودرو تویوتا v۶ و یک دستگاه خودرو مرسدس بنز مدل s۵۵۰ قاچاق با پلاک ملی جعلی کشف و برای بررسی تکمیلی به مقر انتظامی انتقال دادند.


این مقام ارشد انتظامی هرمزگان اذعان کرد: صاحب خودرو هیچ‌گونه مدارکی دال بر مالکیت ارایه نکرده و با استعلام از سامانه راهور مشخص شد پلاک ملی نصب شده بر روی خودرو جعلی و شماره موتور و تنه خودرو با سامانه راهور همخوانی ندارد که با بررسی تخصصی قاچاق بودن خودرو برای ماموران محرز شد.

سردار جاویدان اظهار کرد: پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و متهم به دادسرا معرفی شد.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران