کد خبر : ۵۷۴۴۵
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت های خیریه ام وی ام برداشته شد.

به گزارش خودروکار، رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در روز شنبه مورخ 4 شهریور 1402 به میزبانی نمایندگی جناب آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی سرخه ای تبریز صورت گرفت، شاهد اتفاقی ویژه بود. آئین افتتاحیه نمایندگی 483 مدیران خودرو.  این آئین که با شرکت تعدادی از مشتریان ام وی ام و مهمانانی ویژه همچون مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، فرماندار تبریز و تعدادی از چهره های ماندگار این شهر همراه بود با عنوان مدیران امروز، حامی مدیران فردا برگزار شد. در این رویداد مقرر گردید، نمایندگی جناب آقای نصیرالهی با تامین اعتبار ساخت مدرسه ای با 12 کلاس معادل 150 میلیارد ریال، در طی دو سال آتی این مدرسه را در شهرک اندیشه تبریز دایر نماید. در حاشیه این مراسم جناب آقای دکتر سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت وجود خیرین در مناطق مختلف کشور، عنوان داشت: امید است به زودی با همکاری نمایندگی محترم جناب آقای نصیرالهی شاهد ساخت این مدرسه باشیم، تا قدمی جهت بهبود وضعیت کودکان و آینده سازان این مرز و بوم برداریم. 

این آئین که برای اولین بار در سطح نمایندگی های مدیران خودرو در شهر زیبای تبریز برگزار شد، نشان از چند نکته مثبت از فعالیت های آتی ام وی ام داشت. 
توجه ویژه به مقوله مسئولیت های مدنی توسط باشگاه مشتریان ام وی ام، تبدیل فعالیت های خیریه به سیاست های کلی ام وی ام و فراگیری این مدل فعالیت ها توسط نمایندگان این شرکت در سراسر ایران. 

امیدواریم در آینده شاهد رویداد های بیشتری از این نوع باشیم و به زودی ثمره این فعالیت های خیریه را در ابعاد کلان کشوری ببینیم.


انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران