کد خبر : ۵۷۴۴۳
تاریخ انتشار : ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
شهردار منطقه ۱۸ خبر داد
شهردار منطقه ۱۸ از افتتاح فاز اول بزرگراه شهید بروجردی به طول ۳.۷ کیلومتر؛ بزودی خبر داد.
به گزارش خودروکار -  محمد جواد خسروی درباره آخرین وضعیت پروژه شهید بروجردی با بیان اینکه فاز اول پروژه شهید بروجردی در ایام ربیع الاول افتتاح می شود، گفت: سعی می کنیم که فاز دوم این پروژه از میدان جانبازان تا یادگار امام (ره) تا آخر سال‌جاری به بهره برداری برسد، اما از آنجایی که رفع معارضات ملکی و تأسیساتی زمانبر است نمی‌توان زمان دقیقی را بابت افتتاح فاز دوم اعلام کرد اما ظرف چند ماه آینده، به طور کلی این معارضین تعیین تکلیف می شوند.

وی با اشاره به تأثیرات ترافیکی این پروژه با تأکید بر اینکه این پروژه به تعبیری اتوبان امام علی (ع) غرب تهران است چراکه دسترسی از آزادگان تا یادگار امام (ره) را فراهم می کند، افزود: به ویژه برای بازار آهن دسترسی ها فراهم و این بازار از دسترسی های محلی خارج می شود. 
 

پروژه باغ راه حضرت فاطمه (س) در بهمن ماه 

خسروی درباره آخرین وضعیت پروژه باغ راه حضرت فاطمه (س) هم با بیان اینکه اجرای این پروژه با کمک سازمان نوسازی در حال انجام است و در  بهمن ماه افتتاح خواهد شد، افزود: طول پروژه ۹ کیلومتر است که ۶ کیلومتر آن در منطقه ۱۸ است، پروژه ای که شامل ابنیه فرهنگی، پل و دیگر مستحدثات می شود.

وی در پایان به موضوع شن چاله های منطقه ۱۸ اشاره کرد و گفت: این شن چاله ها به وسعت ۲۰۰ هکتار هستند که درباره بخش مربوط به نهادهای حاکمیتی، توافق انجام شده و در خصوص ۱۰۰ هکتار مربوط به شرکت ها نیز سعی می کنیم همین مدل را با این شرکت ها پیش ببریم. واگذاری این شن چاله ها به شهرداری بعد از ۴ دهه در حال انجام است که بر اساس آن ۲۰۰ هکتار زمین مستعد برای کاربری های مناسب در اختیار قرار می گیرد که واگذاری ۱۰۰ هکتار آن انجام‌شده است، مرحله بعد در باره این شن چاله ها این است که طرح آن را به مسابقه بگذارند تا در نهایت مجموعه های فرهنگی و ورزشی در آن اجرا شود.
برچسب ها: شهرداری
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران