کد خبر : ۵۷۳۹۷
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۸
نمایشگاه خودرو مشهد (12)
نمایشگاه خودرو مشهد امسال نیز با حضور تعدادی از خودروسازان برگزار گردید اما در این میان یک گروه موتورسازی نیز حضور داشت که مورد استقبال خوبی از طرف مردم قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار خودروکار، نیکران موتور به عنوان یکی از شرکت های تولیدکننده موتورسیکلت در کشور پس از حضوری که در نمایشگاه شیراز داشت، با سه محصول جدید خود پا به نمایشگاه مشهد گذاشت تا با استفاده از موقعیت های استان خراسان، فعالیت خود را گسترده تر نماید. 

نیکران موتور نماینده انحصاری موتورسیکلت های بنللی و عرضه کننده موتورسیکلت های کی وی،نسکوتر و راپیدو در ایران، با سه محصول جدید خود از زیر برند کی وی که پیش از این در ابتدای سال رونمایی و پس از آن در نمایشگاه شیراز به نمایش گذاشته شد، پا به غرفه خود در مشهد گذاشت. 


موتورسیکلت K249R با 249 سی سی، 4 زمانه، تک سیلندر، چهار سوپاپ و EFI است که حداکثر قدرت 21.5 کیلووات در 9750 دو در دقیقه و حداکثر گشتاور 22.5 نیوتن متر در 7250 دور بر دقیقه را ارائه می دهد. نکته مهم در مورد این موتورسیکلت تک محور بودن دوشاخ عقب آن است. 


موتورسیکلت K249N یک انجین 249 سی سی دارد که حداکثر قدرتی معادل 20.5 کیلووات در 9750 دور در دقیقه و  حداکثر گشتاوری معادل 22 نیوتن متر در 7500 دور در دقیقه تولید می کند.


موتورسیکلت K249NR دارای انجین 249 سی سی، تک سیلندر، چهارزمانه و چهار سوپاپ است. حداکثر قدرت آن، 20.5 کیلووات در 9750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور آن 22 نیوتن متر در 7500 دور بر دقیقه است. سیستم سوخت آن از نوع انژکتور برقی(EFI) بوده و به وسیله رایانه مرکزی (ECU) کنترل میشود.
انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران