کد خبر : ۵۷۳۸۲
تاریخ انتشار : ۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه خودرو در شهر مشهد گفت: آن دسته از مشتریان خودروی چانگان که نسبت به تکمیل وجه مابه التفاوت خودروی چانگان براساس دعوتنامه صادر شده اقدام کرده اند و بروز رسانی احراز سکونت آنها در سیستم ثبت شده بود در روز جاری خودروی آنها فاکتور و در برنامه تخصیص پلاک و تحویل قرار گرفت.
 حسین کاظمی طرقی افزود: برای تعدادی از تعهدات به مشتریان خودروهای چانگان که فیزیک پلاک دریافت شده بود با مشتریان تماس گرفته و درخصوص تحویل خودروی چانگان آنها راهنمایی لازم صورت پذیرفت.

او خاطرنشان کرد: دعوتنامه جهت واریز وجه مابه التفاوت مبلغ خودروی چانگان مطابق نوبت صادر می شود که با توجه به موجودی خودروهای چانگان ترخیص شده از گمرگ به محض تکمیل وجه توسط مشتریان خودرو به نام مشتری فاکتور و فرایند شماره گذاری و تحویل خودرو آغاز می شود.

کاظمی افزود: خودروی چانگان با مبلغ   ۱۲.۷۴۱.۳۰۰.۰۰۰ ریال فاکتور می شود و آن دسته از مشتریان که مبلغ واریز شده ایشان بیش از مبلغ مذکور باشد، مبلغ اضافه پرداختی در انتهای فاکتور مشتری ثبت و پیامک کدشناسه به تلفن همراه مشتری ارسال خواهد شد که با مراجعه مشتری به بانک عامل، با ارائه کارت ملی و اعلام شماره شناسه، مبلغ اضافه واریزی به مشتری پرداخت می شود.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران