کد خبر : ۵۷۳۵۸
تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
گروه صنعتی ایران خودرو در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد که از ۹ تا ۱۲ شهریورماه برگزار می شود، به همراه شرکت های زیرمجموعه خود حضور فعالی خواهد داشت.
به گزارش خودروکار -  در این نمایشگاه ایران خودرو و شرکت های تابعه آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی های خود را در حوزه خودروهای سواری، تجاری و آپشن به نمایش خواهند گذاشت.
در این نمایشگاه، محصول جدید ری را، محصولات خانواده هایما شامل 8S و 7X، شاین مکس هیبریدی و بنزینی، ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای با استانداردهای ۸۵ گانه، تارا اتوماتیک جدید، دنا جوانان، تارا برقی، رانا پلاس AMT، یک دستگاه آریسان ۲ و سه دستگاه آریسان ۲ کاربری سازی شده برای خدمات امدادی توسط شرکت ایران خودرو به نمایش گذاشته خواهد شد.
شرکت گواه ارایه دهنده خدمات پس از فروش به خودروهای تجاری و باری نیز محصولات ون آمبولانس، آرنا پلاس با کاربری چادری بغل بازشو فلزی و چوبی را در معرض دید عموم قرار خواهد داد. 
در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مشهد، شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) هم خودروهای هایما S7 و تارا با تجهیزات و امکانات آپشن را عرضه خواهد کرد.
همچنین ایران خودرو دیزل، به عنوان بزرگ ترین تجاری ساز کشور، کامیونت باری آرنا پلاس، کشنده آتامان، اتوبوس برقی درون شهری آتروس ۱۲ متری، کشنده فوتون اتوماتیک H5، پیکاپ فوتون اتوماتیک (۴×۴)، پیکاپ فوتون دیزلی (۴×۴) و ون وانا را در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد. 
در این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار می شود گروه صنعتی ایران خودرو در سالن های ابوسعید و مولوی حضور خواهد داشت. 
خودروساز بزرگ کشور، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران