کد خبر : ۵۷۲۸۹
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایلام گفت:هم اکنون ۵ جایگاه سیار سوخت رسانی در منطقه ایلام و مهران تعبیه شده و تا روز آینده یک جایگاه دیگر به این تعداد اضافه می‌شود.
به گزارش خودروکار - پرویز ایدون، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایلام  با اشاره به آخرین وضعیت سوخت رسانی در منطقه ایلام و مرز مهران گفت: هم اکنون ۵ جایگاه سیار سوخت رسانی در مرز تعبیه شده و تا روز آینده یک جایگاه دیگر به این تعداد افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: جایگاه‌های سیاری که در مرز ایلام وجود دارد تنها برای سوخت رسانی به وسایل حمل و نقل عمومی و اتوبوس‌ها است و خودروهای شخصی امکان استفاده از سوخت این جایگاه‌ها را ندارند.

وی ادامه داد: یک جایگاه سیار در پایانه اربعین ،۲ جایگاه سیار در پایانه برکت و یک جایگاه در پایانه شهرداری مهران جای گذاری شده است.

به گفته این مقام مسئول جایگاه سیار دیگری نیز به صورت خودرو حمل سوخت به میزان ۱۲۰۰ لیتر در جاده‌ها برای خودروهای سواری در نظر قرار گرفته شده است که از فردا به زوار اربعین خدمت رسانی خواهد کرد.

ایدون با اشاره به دوبرابر شدن مصرف بنزین در این منطقه خاطر نشان کرد: مصرف سوخت نسبت به ایام معمول دوبرابر شده است و پیش بینی می‌شود که پیک مصرف از سه شنبه هفته جاری آغاز و تا اربعین ادامه داشته باشد. ‌
برچسب ها: سوخت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران