کد خبر : ۵۷۲۸۶
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹
جانشین پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی مبادی ورودی به مرزهای 6‌ گانه مشترک با کشور عراق را تشریح کرد.
به گزارش خودروکار - سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهور فراجا که در حال حاضر در مهران حضور دارد، در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای شش‌گانه مشترک با کشور عراق اظهار داشت: در حال حاضر در مبادی ورودی به هر 6 مرز مهران، شلمچه، چذابه، خسروی، باشماق و تمرچین تردد عادی و روان خودروها در جریان است.

جانشین پلیس راهور فراجا با بیان این مطلب که از ابتدای ماه صفر تا کنون تردد جاده‌ای از ساعت 8 شب تا 8 صبح، 60 درصد و تردد در بازه زمانی 8 صبح تا 8 شب 40 درصد بوده است، تصریح کرد: با توجه به گرمای هوا مسافران و زائران ترجیح داده‌اند که شب‌هنگام را برای تردد استفاده کنند.

وی در ادامه به زوار توصیه کرد: مسیری را برای تردد به سمت مرز مشترک با عراق طی کنند که پیمایش کمتری از محل سکونت به مرز داشته باشند؛ یعنی نزدیک‌ترین مرز به استان محل سکونت خود را انتخاب کنند. 

سردار حسینی در ادامه به بار بازگشت زائران اربعین حسینی اشاره و اعلام کرد: در بازه زمانی 10 روزه ابتدای ماه صفر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته،  42 درصد زائران به کشور بازگشته‌اند؛ اگرچه توصیه ما نیز به زائران حسینی این است که زمان کمتری را در کشور عراق گذرانده و قبل از اینکه ازدحام در بار بازگشت ر ایجاد شود، سفر خود را مدیریت کرده و بعد از زیارت برای بازگشت به کشور اقدام کنند.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران