کد خبر : ۵۷۲۸۱
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
سرهنگ نثاری خبر داد؛
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای موتورسیکلت خبر داد.
به گزارش خودروکار -  سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت از یک مرد جوان در بزرگراه شهید همت تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از این داشت، ۳ مرد جوان با نقشه قبلی و با استفاده از سلاح وینچستر و کلت‌کمری موتورسیکلت ۱۰ میلیارد ریالی مرد جوانی که از قبل وی را می‌شناختند، سرقت و متواری شدند.

سرهنگ نثاری بیان داشت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان پرونده را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها سابقه دار هستند.

وی گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه ۴ موتورسیکلت مسروقه از مخفیگاه متهمان کشف شده است، افزود: تحقیقات تکمیلی مشخص کرد متهمان پس از سرقت موتورسیکلت در تماس‌های مکرر با شاکی از وی درخواست پول کرده‌اند تا وسیله نقلیه مذکور را بازگردانند اما قبل از اعمال مجرمانه دیگر بازداشت شدند.

سرهنگ نثاری در پایان گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران