کد خبر : ۵۷۲۷۲
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) تحقیقاتی را در مورد نحوه رسیدگی فورد به فراخوان ژوئن ۲۰۲۲ آغاز کرده است که تقریبا ۴۹هزار دستگاه خودروی برقی موستانگ Mach-E را مشمول می‌شود. سال گذشته، شرکت فورد فراخوان ایمنی ۴۸هزار و ۹۲۴ دستگاه کراس‌اوور الکتریکی فروخته‌شده در ایالات متحده را صادر کرد.
به گزارش خودروکار -  دلیل این فراخوان این بود که کنتاکتورهای باتری ولتاژ بالا این خودرو ممکن بود پس از شارژ سریع DC بیش از حد گرم شوند که احتمالا منجر به از دست دادن قدرت خودرو شده و در نهایت خطر تصادف را افزایش ‌دهد.
پس از فراخوان که قرار بود اقداماتی همچون به‌روز‌رسانی نرم‌افزار برای نظارت بر دمای کنتاکتور، کاهش قدرت باتری و همچنین نظارت بر مقاومت کنتاکتور انجام شود، فورد یک بولتن خدمات فنی برای جایگزینی جعبه اتصال باتری ولتاژ بالا در خودروهای موردنظر صادر کرد. 
با‌این‌حال، اکنون بیش از یک سال پس از اعلام اولیه فراخوان، دفتر بررسی عیوب NHTSA پس از دریافت ۱۲ شکایت مصرف‌کننده از صاحبان خودروهایی که در فراخوان گنجانده شده‌ بودند، درخواست فراخوانی را برای ۶۴هزار و ۷۲۷ دستگاه خودروی الکتریکی Mach-E باز کرده است. گزارش شده است که مشکلات آنها برطرف شده است.

برچسب ها: فورد موستانگ
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران