کد خبر : ۵۷۲۴۱
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد امسال از تاریخ 9 الی 12 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های مشهد برگزار خواهد شد.
به گزارش خودروکار، نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد به عنوان یکیاز مهمترین رویدادهای خودرویی در کشور، کار خود را هفته آینده آغاز خواهد کرد و میزبان علاقمندان به حوزه خواهد بود. 
علی عاجزی، مدیر برگزاری نمایشگاه های خودرویی در کشور در مورد نمایشگاه مشهد به خبرنگار خودروکار گفت: "این نمایشگاه با توجه به ظرفیت و جایگاهی که شهر مشهد در شرق کشور دارد، همیشه دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای برای فعالان صنعت خودرو بوده است. همچنین سال ها در غیاب نمایشگاه خودرو تهران به عنوان پرچمدار نمایشگاه های خودرویی کشور شناخته میشد."  
وی در ادامه در مورد شرکت های حاضر در نمایشگاه امسال بیان کرد: "این نمایشگاه در سال 1402 در متراژی بالغ بر 40 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و باز برگزار خواهد شد. شرکت های مختلف در حوزه خودروهای سواری و سنگین در این نمایشگاه حضور دارند . همچینن گروه های خودروسازی ایران خودرو و سایپا نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت." 
در حاشیه نمایشگاه نشست ها و کارگاه های تخصصی با حضور فعالان و دست اندر کاران حوزه خودرو به مانند دیگرنمایشگاه های خودرویی کشور برگزار می شود و علاقمندان می توانند در تاریخ های ذکر شده از ساعت 15 الی 21  از غرفه های این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران