کد خبر : ۵۷۲۱۱
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۷
مديرعامل سايپايدك خبر داد:
مديرعامل سايپايدك از حضور فعال سايپايدك در طرح خدمات و امداد اربعين حسينی سال جاری خبر داد.
به گزارش خودروکار، مجتبي معظمي، با اشاره به آمادگي ناوگان امدادي و شبكه خدمات پس از فروش سايپا در ارائه خدمات مطلوب به زائران كربلا، گفت: طرح خدمات و امداد اربعين حسيني از ششم تا هفدهم شهريور به مدت 12 روز در مرزهاي مهران، تمرچين، چذابه، خسروي، شلمچه و باشماق با حضور 60 واحد امدادي و 14 نمايندگي مجاز در مناطق كشيك مرزي برگزار مي‌شود.

او ادامه داد: تمامی خدمات امدادي به خودروهاي سواري گروه سايپا با تخفيف 50 درصدي در اجرت خدمات درون تعميرگاهي به زائرين تا سقف يك ميليون تومان ارائه مي‌شود، همچنين حمل خودرو به نزديكترين نمايندگي به صورت رايگان انجام مي‌شود.

معظمي افزود: شركت سايپايدك حضور فعالي در ارائه خدمات به زائران اربعين حسيني خواهد داشت تا مشتريان محترم با خيالي آسوده در جاده‌ها تردد كنند. به همين منظور توصيه ما اين است كه به منظور پيشگيري از بروز هر گونه نقص فني، پيش از آغاز سفر به نمايندگي‌هاي مجاز سايپا مراجعه کنند و از سلامت كاركرد خودروي خود اطمينان حاصل كنند.

مديرعامل سايپايدك همچنين از تامين قطعات مورد نياز در طرح اربعين به مقدار كافي خبر داد و گفت: تمام پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارائه خدمات مطلوب به مشتريان انجام شده است.

منبع: سایپانیوز

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران