کد خبر : ۵۷۲۰۸
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس اهور فراجا محدودیت ترافیکی و تردد در محورهای استان‌های مرزی که میزبان زائران اربعین حسینی(ع) هستند را اعلام کرد.
به گزارش خودروکار - از پلیس راهور، طبق جدول محدودیت های ترافیکی، تردد تمامی کامیون و تریلرها از ساعت ۷ صبح روز جمعه سوم شهریور تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ شهریور ماه در محور اهواز –خرمشهر و بالعکس استانهای خوزستان و چهارمحال وبختیاری ممنوع است.

البته خودروهایی که قصد رفتن به خرمشهر را دارند می توانند از مسیر اهواز – آبادان – خرمشهر و بالعکس تردد کنند.

همچنین تردد تمامی اتوبوس ها از ساعت ۷ روز جمعه ۲۷ مردادماه تا ساعت ۷ روز جمعه ۱۷ شهریور در محور هفتگل – باغملک – ایذه- دهدز – شهرکرد و بالعکس ممنوع بوده و مسیر اهواز – اندیمشک – خرم آباد – الیگودرز – اصفهان – شهرکرد و بالعکس بعنوان مسیر جایگزین تعیین شده است.

این محدودیت به استثنای اتوبوس های اعزامی از مبدا استان چهارمحال و بختیاری که با ارائه لیست ناوگان مربوطه به پلیس راه استان خوزستان و رعایت کلیه مقررات ایمنی و ترافیکی مجاز به عبور از این مسیر هستند.

طبق جدول محدودیت‌ها تردد همه تریلرها ، کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح جمعه ۲۷ مردادماه تا ساعت ۷ صبح دوشنبه مورخ ۲۰ شهریور از محورهای منتهی به دهلران – مهران، حمیل – ایلام، قلاجه – ایلام، ایلام – ملکشاهی-مهران و ایلام – مهران ممنوع می‌باشد.

علاوه بر این از بیست و هفتم مرداد لغایت پایان طرح یعنی ۲۰ شهریور اعمال هرگونه محدودیت و ممنوعیت ترافیکی برای تمامی خودروها در مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران به توجه به شرایط ترافیکی و بنابر صلاحدید مامورین در محل صورت خواهد گرفت، اطلاع رسانی لازم در همان زمان انجام خواهد شد.

استان لرستان نیز با محدودیت ترافیکی مواجه خواهد بود و رفت و آمد تمامی تریلرها،کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از هفت صبح پنجشنبه ۹ شهریور تا هفت صبح ۱۵ همان ماه از محور خرم آباد کوهدشت پلدختر و بالعکس ممنوع است و مسیر آزادراه خرم‌آباد پل زال بعنوان مسیر جایگزین تعیین می شود.

تردد تمامی تریلرها،کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح روز جمعه ۲۷ مرداد تا صبح شنبه ۱۸ شهریور در محور اسلام‌آباد غرب-پلدختر، حمیل–سرابله، اسلام آباد-قصر شیرین و بالعکس در استان کرمانشاه ممنوع است.

همچنین عبور و مرور تمامی تریلرها،کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت روز جمعه ۲۷ مرداد تا صبح شنبه ۱۸ شهریور در محور کمربندی سرپل ذهاب – قصر شیرین(ریخک) ممنوع بوده و محور قدیم سرپل ذهاب–قصر شیرین(قره بلاغ) به عنوان مسیر جایگزین تعیین می‌گردد.

تردد تمامی ناوگان مسافری(اتوبوس و مینی بوس) از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۲۷ مردادماه الی ساعت ۲۴روز دوشنبه بیستم شهریور از محورهای بین استانی اهرم، بوشکان و فراشبند، محور ساحلی بوشهر–گناوه، محور ساحلی بوشهر–دیر و محور اهرم - برازجان و بالعکس ممنوع است.

پلیس راهور اعلام کرد که در صورت بروز مشکلات ترافیکی در استان های درگیر مراسم اربعین و بر اساس تدابیر ابلاغی، محدودیت تردد برای خودروهای باری حامل مواد سوختی و فاسد شدنی نیز اعمال خواهد شد.

همچنین علاوه بر محدودیت های پیش بینی در محورهای منتهی به مرزهای درگیر طرح اربعین در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت ها به صورت روزانه و مقطعی برای انواع خودروها در این محورها اعمال خواهد شد.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران