کد خبر : ۵۷۱۸۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
آرین دیزل طی مراسمی کامیون جفت محوری باری X5000L و کمپرسی X5000D را رونمایی کرد. به گزارش،خودروکار، کامیون‌جفت محور باری آرین دیزل مجهز به یک‌موتور ۴۵۰ اسب بخاری و گیربکس AMT است.
به گزارش خودروکار - همچنین کمپرسی ۲۶ تنی این شرکت نیز به یک‌موتور ۶ سیلندر خطی ۴۵۰ اسب بخاری مجهز است و گشتاوری معادل ۲۰۸۰ نیوتون‌متر تولید می‌کند.
 مدیرعامل آرین دیزل  در مراسم رونمایی دو محصول جدید این شرکت با بیان این که همواره در بخش خودروهای تجاری سنگین عرضه محدود و تقاضا بسیار بالا بوده است، گفت: در این راستا آرین دیزل همواره تلاش کرده تا با تولید و عرضه محصولات به روز این نیاز را پاسخ دهد
وی با اشاره به ضرورت نوسازی ۲۰ هزار دستگاه خودرو و نیاز به عرضه بیشتر محصولات تجاری اظهار کرد: آرین دیزل به منظور ایجاد ارتباط سازنده و موثر در خصوص تولید محصولات جدید، همواره در حال نظرسنجی از مشتریان خود بوده و پیش از تولید و عرضه محصولات، نیازهای فعلی و آتی بازار را بررسی و در تولیدات خود لحاظ می‌کند.
محمودی در تشریح مشخصات شک موتو X5000D افزود: این محصول با ۴۵۰ اسب بخار خودروهای ولوو را به خاطر مشتریان خواهد آورد. صمن آن که این محصول مجهز به گیربکس مدرن فست بوده که زیرمجموعه گروه شک است و به نرمی قدرت را به چرخ ها منتقل خواهد کرد.
برچسب ها: آرین دیزل
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران