کد خبر : ۵۷۱۶۹
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد:
مرکز مدیریت راه‌های کشور، حجم ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال و آزادراه تهران شمال را در روز پنجشنبه، بیست و ششم مرداد ماه سنگین اعلام کرد.
به گزارش خودروکار - از مرکز مدیریت راه‌های کشور، حجم ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده هریجان و در آزاد راه تهران- شمال مسیر جنوب به شمال محدوده ابتدای تونل البرز و حد فاصل انتهای تونل البرز تا پل زنگوله سنگین است.

همچنین، ترافیک در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند و آزادراه تهران - پردیس محدوده جاجرود سنگین گزارش شده است.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد در محور هراز و آزاد راه قزوین - رشت، مسیر رفت و برگشت روان بوده، ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

این مرکز همچنین وضعیت ترافیک در سایر محورها از جمله محورهای پاکدشت- تهران محدوده خاورشهر و تهران- شهریار محدوده شهر قدس را سنگین گزارش کرده است.

براساس این گزارش، ترافیک در آزاد راه کرج- قزوین حد فاصل مهر ویلا تا گلشهر، آزاد راه قزوین- کرج محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی در برخی از استان‌های کشور از جمله سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی را وزش باد و گرد و خاک اعلام کرد.

 
 

برچسب ها: ترافیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران