کد خبر : ۵۷۱۵۷
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۹
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف ۳ دستگاه خودروی سواری قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در بازرسی از یک انبار بازرگانی خبر داد.
به گزارش خودروکار - سرهنگ هدایت بهرامی؛ رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری خودروهای قاچاق در یکی از انبارهای کالا در محدوده خیابان "شوش" تهران، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل مورد نظر  به دست آوردند، محل مورد نظر یکی از انبارهای کالا و بازرگانی بوده و خودروهای قاچاق (یک دستگاه بنز و دو دستگاه رنجرور) به وسیله خودروبرها به این مکان منتقل شده است  و پلاک منصوبه بر این خودروها فک پلاک شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران گفت: ماموران با اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شده و در بازرسی از انبار کالا  3 دستگاه خودروی سواری قاچاق را کشف کردند.این مقام مسئول با اشاره به دستگیری یک نفر در این خصوص تصریح کرد: برابر نظر کارشناسان، ارزش خودروهای مکشوفه 200 میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با تاکید بر اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد، گفت: پلیس با قاچاقچیان کالا و ارز به شدت مقابله و اجازه جولان و سرکشی به آنها نخواهد داد و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن 110 اطلاع دهند.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران