کد خبر : ۵۷۱۴۲
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
تویوتا اعلام کرد یک فراخوان ایمنی برای پیکاپ توندرا در دو مدل استاندارد و هیبریدی در ایالات متحده راه‌اندازی کرده است که مدل‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ را پوشش می‌دهد.
به گزارش خودروکار - این خودروساز می‌گوید مشکل یک لوله سوخت پلاستیکی است که ممکن است حرکت کرده و روی خط ترمز ساییده شود و نشت سوخت ایجاد کند. 

تعداد خودروهای فراخوان شده تقریبا ۱۶۸هزار دستگاه کامیون است. با توجه به اینکه فروشندگان ۱۰۴هزار و ۴۰۴ دستگاه توندرا در ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ و کمی بیش از ۷۰ هزار دستگاه را تاکنون در سال جاری فروخته‌اند، احتمالا این مشکل در هر دستگاه  توندرایی که قبل از اینکه تویوتا متوجه شده و مشکل را در کارخانه برطرف کند از خط خارج شده وجود دارد.

 اولین اقدام این است که یک تعمیر موقت در جای خود قرار دهید، که یک گیره و مواد محافظ برای لوله پلاستیکی است تا از خط ترمز محافظت کند. تویوتا روی قطعات برای تعمیر دائمی کار می‌کند.

 هنگامی که آنها آماده شدند، صاحبان توندرا برای نصب آنها به فروشگاه مراجعه می کنند. تویوتا می‌گوید تا اوایل اکتبر سال جاری مالکان این مشکل را مطلع خواهد کرد. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه هنوز شماره کمپینی برای این فراخوان ندارد. 

سایت فراخوان تویوتا نشان می‌دهد این اقدام در انتظار شماره شناسایی NHTSA است. با توجه به این موضوع، این سومین فراخوان امسال برای توندرا ۲۰۲۲ و چهارمین فراخوان امسال برای مدل ۲۰۲۳ است.
برچسب ها: تویوتا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران