کد خبر : ۵۷۰۸۶
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
خودروکار گزارش می دهد؛
میزبانی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد از گروه بهمن در حالی قطعی شده است که شایعاتی مبنی بر رونمایی خودروهای وارداتی بهمن موتور در مشهد، به گوش می‌رسد.
به گزارش خودروکار، گروه بهمن که در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد حضور پیدا می‌کند احتمالا برخی از خودروهای وارداتی جدید این شرکت را در مشهد به نمایش عمومی درخواهد آورد.


نمایشگاه خودرو مشهد یکی از مهم‌ترین دوبدادهای نمایشگاه‌هایی کشور است که هر ساله محل گردهمایی خودروسازان داخلی و خارجی در تابستان است.
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد که در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود، تا امروز میزبانی از خودروسازان بزرگ داخلی و خارجی را قطعی کرده است.
گروه بهمن که بهمن موتور، بهمن دیزل، ایران دوچرخ، سیباموتور و اسنا را در زیرمجموعه خود دارد در بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد نیز با طیف متنوعی از محصولات این گروه حاضر می‌شود.
آنچه به جذابیت حضور گروه بهمن در نمایشگاه مشهد افزوده است به احتمال رونمایی و نمایش عمومی خودروهای وارداتی این گروه با یک برند جدید بازمی‌گردد.
بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد از ۹ تا ۱۲ شهریورماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های شهر مقدس مشهد برگزار می شود و پذیرای عموم علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران