کد خبر : ۵۷۰۸۳
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۹
سرپرست مدیریت‌ سرمایه انسانی و مشاور مدیرعامل بیمه ملت معرفی شدند
مدیر‎عامل بیمه ملت در مراسم معارفه سرپرست مدیریت سرمایه انسانی و مشاور مدیرعامل این شرکت ضمن تحلیل وضعیت موجود شرکت، سیاست‌های جدید را تشریح و بر تعامل درون مجموعه ‎ای تاکید کرد.
به گزارش خودروکار -  مراسم معارفه سرپرست مدیریت سرمایه انسانی و مشاور مدیرعامل این شرکت با حضور علیرضا یزدان‌دوست مدیرعامل، داود قاسم‌پور رئیس هیئت مدیره، محمدتقی چراغی نایب رییس هیئت مدیره، ابراهیم نوروزی عضو هیئت مدیره و برخی از معاونان و مدیران شرکت برگزار شد.

علیرضا یزدان‌دوست عنوان کرد: انتظار می‎رود تا با بهره‎‌گیری از امکانات و ظرفیت‎‌های موجود نسبت به ساماندهی نیروی انسانی شرکت، ارتقاء سطح کیفی و توانمندسازی کارکنان، اثربخشی و بهره‌وری نیروی کار، قانون‌گرایی و شفافیت در اجرای مقررات و همچنین اشاعه فرهنگ مسئولیت‎‌پذیری اقدامات موثری انجام پذیرد.

وی همچنین به لزوم استانداردسازی فرآیندهای اداری در حوزه منابع انسانی اشاره کرد و افزود: افزایش سطح رفاه پرسنل و تقویت انگیزه در میان کارکنان باید از الویت‌ها باشد.

مدیرعامل بیمه ملت گفت: امیدواریم تا با رعایت دستورالعمل‎‌ها و آیین ‎نامه‌‎ها نسبت به راهبری، پیش‌بینی نیازها و تدارک تجهیزات، امکانات و وسایل مورد نیاز با رعایت اولویت‌ها و همچنین تامین فضا، بهداشت و ایمنی محیط کار در حدود استانداردهای اداری اهتمام لازم صورت بگیرد.

وی برنامه ریزی در راستای کنترل و کاهش هزینه‌های غیرضروری، افزایش کیفیت خدمات اداری و پشتیبانی و صیانت از تاسیسات را از جمله برنامه‎‌های مهم شرکت برشمرد و بر تعامل درون سازمانی برای پیشبرد کارها تاکید کرد.

در انتهای این مراسم احکام انتصاب‌ داود شکری به عنوان مشاور مدیرعامل و محمدحسین معرف به عنوان سرپرست مدیریت سرمایه انسانی اهدا شد و همچنین از تلاش‌های محمدرضا قاضی و حسین گونه‌پی در دوران تصدی مسئولیت‌شان در شرکت بیمه ملت قدردانی شد.

داود شکری پیشتر سوابقی همچون، معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی و معاونت توسعه بازار بیمه سرمد و مدیر روابط عمومی و مدیر بازاریابی و فروش شرکت بیمه ما را در کارنامه خود دارد. محمدحسین معرف سرپرست جدید مدیریت سرمایه انسانی نیز سوابقی مانند مدیرکل حراست، بازرسی و منابع انسانی برخی سازمانها و نهادها از جمله وزارت امور اقتصاد و دارایی و برخی دانشگاه‌ها را در سوابق خود دارد.

همچنین احکام تبدیل سرپرستی به مدیریت احسان اردشیریان به عنوان مدیر بیمه‌های باربری، کشتی و هواپیما، سعید عباسی مدیر فروش بیمه‌های زندگی و مجتبی عزیززاده مدیر طرح و توسعه بیمه ملت به آنان اهدا شد.
برچسب ها: بیمه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران