کد خبر : ۵۵۶۱۰
تاریخ انتشار : ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر تهران، قصد سرعت و سبقت برای زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی‌کشی داشته باشند که به این رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند.
به گزارش خودروکار -  سرهنگ علی‌اصغر شریفی؛ رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت برای زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی‌کشی داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطرساز و خطرآفرین است؛ پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی و خلوت تردد کنید.

وی گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها، معابر و میادین شهر تهران به‌منظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.


سرهنگ شریفی تصریح کرد: رانندگان در صورت خلوتی معابر باید از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کنند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه‌ای مقابل راننده روی داد و اگر خودرو و مانعی مقابل پیش آمد راننده بتواند خودروی خودرا به موقع متوقف و از برخورد پرهیز کند.

رئیس اداره اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ضمن فعالیت قرارگاه سرعت در ایام نوروز پلیس نامحسوس نیز با تخلفاتی چون سرعت، سبقت، لایی‌کشی و ... برخوردی جدی خواهد داشت، لذا خواهشمند است در روزهای خلوت پایتخت هم با رعایت قانون و تمرکز کامل در سطح شهر تردد کنند.


برچسب ها: تصادف
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران