کد خبر : ۵۵۱۳۷
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام عملیات عمرانی در باند رفت قطعه دوم آزادراه تهران - شمال تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت: برای بهره برداری این از قطعه نیازمند نصب علائم راهنمایی و رانندگی، گارد ریل، جت فن های تونل و سایر تجهیزات مورد نیاز هستیم که تا پایان سال جاری انجام می شود.
به گزارش خوردوکار - خیرالله خادمی درباره آخرین وضعیت قطعه دوم آزاد راه تهران- شمال، اظهارداشت: قسمت ساختمانی یک باند از پروژه تا پایان سال به تمام می رسد.

وی افزود: زیرسازی و روسازی باند رفت قطعه دوم آزادراه تهران - شمال تا آخر بهمن به اتمام می رسد اما برای بهره برداری این از قطعه نیازمند نصب علائم راهنمایی و رانندگی، گارد ریل، جت فن های تونل و سایر تجهیزات مورد نیاز تلاش می‌کنیم که آنها را هم شرکت آزادراه‌ها انجام دهد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور تصریح کرد: آقای فتاح و وزیر راه و شهرسازی هم تاکید کردند این تاسیسات تا پایان سال نصب و باند رفت قطعه دوم که آزادراه تهران - شمال را به منطقه پل زنگوله در استان مازندران می رساند، مورد بهره برداری قرار گیرد. 

وی با بیان اینکه اگر تا پایان سال این تاسیسات نصب شود امکان عبور از این مسیر از ابتدای فروردین ماه وجود دارد، درباره باند شرقی قطعه دوم آزادراه تهران - شمال، گفت: باند شرقی قطعه دوم، حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در حال حاضر میزان آورده‌ها بنیاد مستضعفان بیشتر از وزارت راه و شهرسازی بوده است و در همین راستا برای جذب منابع و فعال نگه داشتن کارگاه، با سازمان برنامه و بودجه مکاتباتی داشته‌ایم.

وی افزود: به تازگی 150 میلیارد تومان از سهم دولت را در این پروژه آزادراهی را به حساب پیمانکار واریز کرد و امیدواریم از این به بعد اعتبارات لازم برای تکمیل این آزادراه به طور کامل تامین و سرعت احداث و تکمیل آن افزایش یابد. 

فارس 
انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران