کد خبر : ۵۰۸۶۵
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
ازنوم پالادیوم ۷۰۰ اکنون با موتور ۶.۴ لیتری توئین توربوی می‌تواند به سرعت ۲۴۹ کیلومتر در ساعت برسد.
به گزارش خودروکار، ازنوم پالادیوم شبیه هیچ خودروی دیگری در جهان نیست؛ زیر کاپوت این خودرو یک موتور ۵.۷ لیتری Hemi V۸ با توربوشارژر دوقلو، قرار دارد؛ قرار است فقط ۱۰ نسخه از این خودرو ساخته شود، اما یکی از آن‌ها کمی قوی‌تر از سایر نسخه هاست.

ظاهراً یک خریدار تصمیم گرفته است این خودرو که ۷۰۰ اسب بخار دارد را ارتقاء دهد؛ به جای موتور ۵.۷ لیتری، آزنوم یک موتور با پتانسیل بیشتر به نام موتور ۶.۴ لیتری Hemi V۸ به دست خواهد آورد. در تریم موجود، این موتور ۴۱۰ اسب بخار تولید می‌کند.

مانند موتور ۵.۷ لیتری، این آسیاب ۶.۴ لیتری دارای یک جفت موتور توربوشارژر است که می تواند ۸۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند و از طریق یک سیستم تمام چرخ متحرک حرکت کند.

پالادیوم بسیار قدرتمند است، اما وزن بسیار سنگینی را نیز تحمل می‌کند. حداکثر سرعت ۲۴۹ کیلومتر در ساعت است و سیستم تعلیق کمی پایین‌تر با ترمز‌های عظیم ۱۷.۷ اینچی جلو به کنترل آن  کمک می‌کند.

پالادیوم از ستون ها یک پیکاپ رام استفاده می‌کند، فضای داخلی با انواع چرم و چوب پوشانده شده است و سرنشینان صندلی عقب از تجربه لیموزین با کنترل‌های مختلف در نوک انگشتان خود لذت می‌برند. این خودرو با قیمتی نزدیک به ۱.۵ میلیون دلار عرضه خواهد شد.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران